KONYALI MİRZAOĞLU

“GEÇMİŞTEN GELEN LEZZET”

Mehmet Zeki Mirzaoğlu tarafından 1976 yılında Kayseri’de faaliyete geçmiştir.

2017 yılında İzmirin Aliağa ilçesinde “ANADOLUDAN EGEYE UZANAN LEZZET” hedef kitlesi ile sektöre devam etmektedirler. Gıda sektöründe en dikkat edilmesi gereken hijyen hususunda son derece titiz ve dikkatli bir tutum içerisinde çalışmakta olan KONYALI MİRZAOĞLU, üstün kalite dengesini bir arada sunarak, sade, nezih, ferah ve sıcak bir atmosferde hizmet veren sayılı mekanlar arasında yerini alıyor. KONYALI MİRZAOĞLU, güler yüz ve hızlı servisle kalitesini daha üst seviyelere çıkararak, kurulduğu günden bu yana müşteri değil, ev sahibi olarak benimsediğimiz sizlere, hizmet vermeye devam ediyor. Konya’ya özgü lezzetleri müşterilerine sunmasının yanında hizmet kalitesi, hijyen ve güler yüzlü karşılama da KONYALI MİRZAOĞLU’nun temel prensipleri arasında yerini alıyor.

MİSYON

sizlere daha çobuk ve kolay ulaşabilmek, Konya’nın yöresel lezzetlerini İzmir’liye tattırabilmek için büyümeye ve her zaman yenilikçi olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

VİZYON

45 yılı aşkın tecrübesi, özverili çalışanları ve güçlü kadrosu ile birlikte enfes lezzetler sunarak adımızdan daha çok bahsettireceğiz.

Facebook

Facebook Hesabımızdan Takip Edebilirsiniz

İnstagam

İstagram Hesabımızdan Takip Edebilirsiniz

Youtube

Youtube Hesabımızdan Takip Edebilirsiniz